Melvit partnerem Runmageddonu

Melvit partnerem Runmageddonu

Melvit to lider na polskim rynku w kategorii zdrowych produktów zbożowych.  Oferta firmy jest idealną propozycją dla osób aktywnych dbających o zdrowy styl życia. Czołowe produkty to mieszanki płatów zbożowych z linii Secret, owsianki, jaglanki i mieszanki kasz Trendy Lunch. Wspólną cechą asortymentu jest naturalny skład i prozdrowotne właściwości.

W ramach promocji swoich produktów firma często angażuje się w wydarzenia sportowe: -W tym roku podjęliśmy współpracę z Runmageddonem, aby dotrzeć do ogromnej grupy amatorów zainteresowanych aktywnym spędzaniem czasu. Liczymy, że fani biegów przeszkodowych docenią nasze produkty, ich jakość i skład, a dzięki akcjom samplingowym, które będziemy organizować podczas Runmageddonowych eventów staną się naszymi lojalnymi klientami – mówi przedstawiciel firmy Melvit.

W tym roku Melvit wprowadził do swojej oferty nowy wariant produktu, czyli owsiankę z linii Secret, brandowaną logiem Runmageddonu. Jest to wyśmienite połączenie płatków owsianych z owocami i nasionami chia. Produkt nie zawiera cukru, mleka w proszku oraz sztucznych barwników i konserwantów, dostarcza natomiast białka, kwasów omega-3 i -6 oraz witaminy C, błonnika i potasu, które wpływają na budowę tkanki mięśniowej i dostarczają energii na dłużej. Dzięki temu idealnie odpowiada potrzebom uczestników startujących w ekstremalnym biegu z przeszkodami. Owsianka Secret spożywana regularnie zapewnia większą sprawność fizyczną, wytrzymałość i odporność.  Produkt jest w szerokiej dystrybucji od 01.07.2019 roku, a można ją znaleźć między innymi w takich sklepach jak: Carrefour, Tesco, Makro, Auchaun, Stokrotka, Kauflad, Eurocash, Selgros i Intermarche.

Runmageddon to najpopularniejszy bieg z przeszkodami w Polsce. Marka jest coraz bardziej rozpoznawalna, prowadzi działania za granicą - organizuje wydarzenia na Saharze oraz Kaukazie, a grono fanów Runmageddonu przekracza obecnie liczbę 220 tysięcy. Runmageddon budzi pozytywne emocje, dostarcza fantastycznej zabawy i jest firmą uwielbianą przez uczestników. Współpraca z Runmageddonem pozwala Melvitowi na budowanie pozytywnego wizerunku oraz szerszą rozpoznawalność. Dzięki temu co-brandowany produkt ma szansę stać się jedną z popularniejszych w Polsce zdrowych przekąsek.

Produkt stanowi element dłuższej współpracy firm – Melvit od pierwszego eventu w 2019 roku pojawia się na miasteczku festiwalowym ze swoim stanowiskiem, co umożliwia uczestnikom i kibicom zapoznać się z ich szeroką ofertą. Każdy, kto zrobi sobie zdjęcie na ściance Melvit, otrzymuje od firmy darmowy sampling pełnowartościowych produktów. Pracownicy firmy stworzyli swój team i jako drużyna Melvit Run, prezentują na trasach Runmageddonu swoją siłę i charakter. Można ich rozpoznać po charakterystycznym ubiorze, czyli niebieskiej koszulce z logiem firmy.

Aby najlepiej poznać potencjał marki Runmageddon, a także doświadczyć towarzyszących imprezom emocji i wrażeń, najlepiej zapisać się na nadchodzące eventy. Można tego dokonać przez stronę: www.runmageddon.pl.


Publikacja dostępna również w formacie: doc

Publikacja dostępna również w formacie: pdf


O Runmageddonie

Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W 2017 roku w 17 wydarzeniach wystartowało blisko 60 tysięcy osób, a od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już ponad 110 tysięcy uczestników.

Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki ogromnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do przebycia różne odcinki trasy z torami przeszkód – wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą z wodą oraz ogniem. Do wyboru są cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód).