Runmageddonowe aukcje dla WOŚP-u

Runmageddonowe aukcje dla WOŚP-u

Ekstremalny bieg z pomysłodawcą Runmageddonu lub dzień z ekipą tworzącą niecodzienne eventy. Runmageddon zaprasza do udziału w  dwóch aukcjach na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wielkimi krokami zbliża się 28. Edycja Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji Runmageddon zdecydował się wesprzeć WOŚP, zapraszając chętnych do udziału w dwóch licytacjach. Jedna z nich, to zaproszenie do startu w ekstremalnym biegu z przeszkodami razem z pomysłodawcą Runmageddonu Jaro Bienieckim. Osoba, która wylicytuje wspólny start z założycielem najpopularniejszego w Polsce cyklu biegów ekstremalnych, będzie mogła zadecydować, jaką formułę chciałaby pokonać oraz wybrać, w jakim wydarzeniu będzie chciała wziąć udział. Druga aukcja dla WOŚP-u to zaproszenie do zobaczenia Runmageddonu „od kuchni”. Zwycięzca aukcji będzie miał do wyboru: poznać kulisy tworzenia eventów albo spędzić dzień z ekipą digital Runmageddonu i razem z nią przygotować najgorętsza relacje z biegu w social mediach.

Udział w licytacji można wziąć w serwie Allegro:

Zostań członkiem ekipy Runmageddonu
https://allegro.pl/oferta/zostan-czlonkiem-ekipy-runmageddonu-8824809615

Pokonaj Runmageddon z założycielem Runmageddonu
https://allegro.pl/oferta/pokonaj-runmageddon-z-prezesem-jarem-bienieckim-8822604661


Publikacja dostępna również w formacie: doc

Publikacja dostępna również w formacie: pdf


Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W ubiegłym roku w 17 wydarzeniach wystartowało blisko 89 tysięcy osób, w tym 68 000 dorosłych i 21 000 dzieci, młodzieży i całych rodzin. Od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już ponad 250 tysięcy uczestników. W 2019 roku Runmageddon kontynuował ekspansję zagraniczną, organizując kolejne edycje biegów z przeszkodami na Saharze oraz w górach Kaukaz.

Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki ogromnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do przebycia różne odcinki trasy z torami przeszkód – wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą z wodą oraz ogniem. Do wyboru są cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód).